Udogodnienia dla pacjentów z niepełnosprawnościami

Siedleckie Centrum Onkologii jest obiektem przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Wszystkie sale szpitalne, zabiegowe, łazienki i toalety oraz pomieszczenia naszych poradni są przystosowane do poruszania się osób niepełnosprawnych, a także innych pacjentów często poważnie osłabionych skutkami choroby nowotworowej.

Na parterze budynku, w ogólnodostępnych miejscach znajdują się toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Większość głównych drzwi w naszym Centrum jest zautomatyzowana, a napisy na tablicach informacyjnych wykonano dużą, dobrze czytelną czcionką, dzięki czemu zapoznanie się z odpowiednimi danymi nie nastręcza problemów także osobom słabo widzącym i niedowidzącym. W wielu miejscach znajdują się także informacje (m. in. na tabliczkach przy windach i w windach) w języku Braille’a, dla osób niewidomych.

W każdym przypadku osoby niepełnosprawne mogą oczywiście liczyć również na pomoc każdego członka personelu Siedleckiego Centrum Onkologii. Dewizą naszego personelu jest krótkie zdanie – jesteśmy po to, żeby pomagać innym.

Możesz

liczyć

na naszą

Pomoc

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się zapytać i napisz do nas.

Część leczenia zależy od woli wyleczenia

Seneka Młodszy filozof rzymski

Dziś jest pierwszy dzień z reszty twojego życia

José Saramago pisarz, noblista

To zdrowie jest prawdziwym bogactwem, a nie kawałki złota i srebra

Mahatma Gandhi etyk, przywódca polityczny