Informacje

Rejestracja “stacjonarna”

od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-16:00

Informacje

Rejestracja telefoniczna

(25) 640 33 01 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00

Rejestracja Siedleckiego Centrum Onkologii znajduje się po prawej stronie holu głównego. Prosimy o pobranie numerka z automatu stojącego tuż obok wejścia do Centrum.

Wszystkie ważne informacje dotyczące rejestracji i wejść do gabinetów są wyświetlane na monitorach systemu informacji SCO.

Gdy pobrany numerek pojawi się na ekranach głównych i nad okienkiem rejestracji, prosimy o podejście do odpowiedniego okienka z dokumentem potwierdzającym tożsamość: dowodem osobistym lub paszportem. Pacjent pierwszorazowy zgłasza się ze skierowaniem (nie jest wymagane do poradni onkologicznej). Prosimy także o zabranie ze sobą kserokopii dokumentacji medycznej.

W przypadku pacjentów z już umówioną wizytą w SCO należy również pobrać numerek i przedstawić w rejestracji. Rejestratorka przekieruje pacjenta do odpowiedniego gabinetu lekarskiego)  Pobrany numerek jest informacją dla lekarza o przybyciu pacjenta. Dzięki temu możemy usprawniać pracę Centrum – korzystają na tym przede wszystkim pacjenci. Prosimy o zachowanie pobranego numerka – należy wejść z nim do gabinetu.

Pobrany numerek nie decyduje o kolejności wchodzenia do gabinetów – pacjenci są zapisywani na konkretne godziny. O kolejności przyjmowania do gabinetu może także decydować lekarz  biorąc pod uwagę stan pacjenta jak również formę leczenia jaką przyjmuje pacjent.

Możesz

liczyć

na naszą

Pomoc

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się zapytać i napisz do nas.

Część leczenia zależy od woli wyleczenia

Seneka Młodszy filozof rzymski

Dziś jest pierwszy dzień z reszty twojego życia

José Saramago pisarz, noblista

To zdrowie jest prawdziwym bogactwem, a nie kawałki złota i srebra

Mahatma Gandhi etyk, przywódca polityczny